Czerwiec 14, 2018

ZALANY IPHONE NAPRAWA

Naprawa iPhone po zalaniu

Jeśli zalałeś iPhone to:

  • Nie wkładaj iPhone do ryżu.
  • Nie kładź iPhone na słońcu
  • Nie kładź iPhone na kaloryferze
  • Nie podłączaj iPhone do ładowarki

Jak najszybciej przynieś iPhone do serwisu aby odłączyć Baterie.

Naprawa po zalaniu iPhone

Cena
Naprawa po zalaniu iPhone 4/4 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 5/5s/5c/SE od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6 Plus 5,5 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 6s 4,7 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone 8 PLUS od 100 zł
Naprawa po zalaniu iPhone X od 100 zł

 

Naprawa zalanego iPhone Serwis Warszawa

Każdemu może się zdarzyć, że jego iPhone zostanie narażony na kontakt z wodą bądź też z inną cieczą. Tego typu sytuacje mają przeważnie katastrofalne skutki, a naprawy smartfonów iPhone po zalaniu nie należą do najłatwiejszych. Decydująca w tym przypadku będzie Wasza szybka reakcja. Telefon należy w miarę możliwości szybko odłączyć od zasilania, a na pewno nie próbować używać. Z uwagi na fakt, że najważniejsze są pierwsze sekundy po wyjęciu telefonu z wody, należy jak najszybciej wyciągnąć baterię, kartę SIM oraz kartę pamięci. 

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

W przypadku zalania iPhone może zostać trwale uszkodzony, co tym bardziej powinno skłonić użytkownika do szybkiego skorzystania z fachowej pomocy. Konieczne jest tutaj profesjonalne czyszczenie przez wyspecjalizowany serwis, ale bez obaw. Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą wszystkich modeli iPhone po zalaniu.

Nawet Jeżeli zdarzyło się nieumyślnie narazić telefon na zalanie, zamoczenie lub nawet niewielki kontakt z wodą warto przynieść telefon do naszego serwisu w celu sprawdzenia urządzenia. Przecież ?utopienie? telefonu nie musi oznaczać, że jest nie do uratowania. Sprawdzimy Twój telefon bezpłatnie, więc nie musisz się martwić, że poniesiesz zbędne koszta.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza szybka reakcja i podjęcie odpowiednich działań. Przywracamy do życia większość Apple iPhone po zalaniu, dokładnie wiemy co robić.

Dzięki naszej interwencji Twój iPhone znowu będzie działać. 

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.